Tüm Nakliyeciler ve Tanker Sahiplerinin Dikkatine
Tanker Sahipleri ve Nakliyecilerin Tehlikeli Madde Faaliyet Belgesi Alması Gerekmektedir. TMFB İşlemleriniz için Son Gün 15 Eylül 2019.
06-09-2019
Tehlikeli Madde Faaliyet Belgesi Alma Zorunluluğu Son Gün 15 Eylül 2019

Nakliyecilik sektöründe faaliyet gösteren tüm işletmelerin ayrıca tankeri/tankerleri olan taşıma firmalarının dikkatine.

Ülkemizde yer alan dolum tesislerine (Opet, BP Shell vb) tataşımacılık faaliyetlerinde bulunan tankerlerin girebilmesi için Tehlikeli Madde Faaliyet Belgesi (TMFB) alması zorunlu hale gelmiştir.

Tehlikeli Madde Faaliyet Belgesi (TMFB) alma işlemleriçin belirttiği son tarih  15 eylül 2019 dur.
 

Tehlikeli Madde Faaliyet Belgesi Alma işlemlerinde, Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı'nın yetkilendirmiş olduğu TEHLİKELİ MADDE GÜVENLİK DANIŞMANIĞI KURULUŞLARINDAN talep edilmesi ve gerekli işlemlerin bu kurumlar tarafından gerçekleştirlmesi gerekmektedir.

Bilgi Tehlikeli Madde Güvenlik Danışmanlığı Kuruluşu, Bakanlık tarafından yetkilendirmiş profesyonel bir TMGD Firmasıdır. Alanlarında uzman TMGD çalışanları ile Tehlikeli Madde Faaliyet Belgesi alma işlemlerinizde size yardımcı olmaktan mutluluk duyarız.

Başvuru, bilgi ve iletişim için uzmanlarımızdan destek alabilirsiniz.

Bilgi Tehlikeli Madde Güvenlik Danışmanlığı Kuruluşu Tehlikeli Madde Faaliyet Belgesi TMFB alma süreçlerini firmanız adına titizlikle yürüterek sonuçlandırır. Alanlarında uzman çalışanlarımız ve kaliteli hizmet anlayışı ile çözüm ortağınız.

Ayrıntılı bilgi ve iletişim için tıklayınız..

Tüm Haberler
Bizi Takip Edin!
  • Bilgi Tehlikeli Madde Güvenlik Danışmanlığı Kuruluşu
  • Gürpınar Cad. No: 59 Daire: 5 Tuzla, İstanbul
  • 0850 441 86 43bilgi[@]bilgitmgd.com.tr
2021©copyrighttbn web