Kalite Politikası
Bilgi TMGD'nin Kalite Politikası ve Müşteri Memnuniyeti Çalışmalarını Keşfedin

Bilgi (TMGD) Tehlikeli Madde Güvenlik Danışmanlığı Kuruluşu olarak faaliyet gösterdiğimiz bu hassas sektörde edindiğimiz tüm tecrübelerin sonucu hizmet kalitemizdeki farkındalık, başarı ve yüksek motivasyonla yolumuza devam etmekteyiz.

Her geçen gün gelişen piyasa şartlarına ve güncel mevzuatlara uygun hareket ediyor ve müşteri menuniyeti esaslı çalışmalarımıza artı değerler ilave ediyoruz.

Hedefimiz bir TMGD Firmasından beklentilerinizin daha fazlasını sizlere sunmak. Bu sebeble nitelikli işgücü oranımızı her yıl artırıyor, farklı lokasyonlardaki müşteri taleplerine cevap veriyor ve kapsamlı analiz ve incelemeler ile Avrupa Standartlarında bir kalite anlayışını sizlere sunuyoruz.

Önceliğimiz tehlikeli maddeler ile iştigal eden firmaların daha modern, güvenli ve kurallara uygun olarak faaliyetlerine devam etmelerini sağlamaktır.

Bu alandaki tüm çalışmaları ayrıntılı olarak her müşterimiz için özel datalar oluşturmak suretiyle düzenli olarak takip edilmektedir. Yine her müşterimizle özel olarak ilgilenen varsa eksikleri ve sorunları çözmek için hizmet veren Tehlikeli Madde Güvenlik Danışmanı Uzmanlarımız ile firmanızın yanında olmaya devam ediyoruz.

Verdiğimiz tüm hizmetlere sizlerin sayesinde değer katıyor, Bilgi TMGD’yi seçtiğiniz için teşekkür etmeyi bir borç biliyoruz.

Bilgi TMGD Ailesi

Bilgi Tehlikeli Madde Güvenlik Danışmanlığı Şirketi İstanbul Anadolu Yakası Tuzla'da Hizmet Veren Bir TMGD Firmasıdır.


Bizi Takip Edin!
  • Bilgi Tehlikeli Madde Güvenlik Danışmanlığı Kuruluşu
  • Gürpınar Cad. No: 59 Daire: 5 Tuzla, İstanbul
  • 0850 441 86 43bilgi[@]bilgitmgd.com.tr
2021©copyrighttbn web